
Трикотажний костюм із шортами та сорочкою — сірий колір, S (є розміри)
1 085 ₴
- В наявності
- Код: 25121
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трикотажний костюм із шортами та сорочкою — це комфортний і стильний комплект, що поєднує в собі затишок трикотажу з елегантністю продуманого крою.
Оверсайз сорочка з відкладним коміром надає образу свободи та легкості, а її закруглений необроблений низ підкреслює жіночність і м'якість силуету. Застібка на ґудзики дає змогу носити її як самостійно, так і у відкритому вигляді з топом.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Комплект двійка |
| Довжина виробу, см | S - 73см; M - 74см; L - 75см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 31см; M - 32см; L - 33см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 9см; M - 9см; L - 9см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 49см; M - 50см; L - 51см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 14см; M - 14см; L - 15см |
| Клас | Преміум-клас |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 100% бавовни |
| Стиль | спорт-шик |
| Країна | Туреччина |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | Вільний |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 30см; M - 32см; L - 34см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 64см; M - 66см; L - 68см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 085 ₴





