Прозорий пляжний костюм із рюшами — це ефектний і повітряний образ, що поєднує романтичність і легкість.
Коротка блуза на зав'язках виготовлена з прозорої тканини, має довгі рукави, прикрашені м'якими воланами, що створюють грайливий жіночний силует. Рюші надають обсягу й естетики, підкреслюючи ніжність образу.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжнародний розмір | XS |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Пудра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Довжина виробу, см | XS - 37см; S - 37см; M - 37см; L - 37см |
| Довжина за бічною шивою, см | XS - 111см; S - 111см; M - 111см; L - 111см |
| Довжина за кроковим шву, см | XS - 77см; S - 77см; M - 77см; L - 77см |
| Довжина рукава від горловини, см | XS - 67см; S - 69см; M - 70см; L - 72см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | XS - 47см; S - 49см; M - 51см; L - 53см |
| Застібка | Зав’ язки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Поліестер |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір зображення | XS |
| Складання тканин | 100% полиэстер |
| Стиль | пляжний |
| Країна | Туреччина |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | Вільний |
| Ширина по стегнах | XS - 54см; S - 56см; M - 58см; L - 60см |
| Ширина по талії/перезу, см | XS - 28см; S - 30см; M - 32см; L - 34см |
| Ширина рукав (на груді) | XS - 40см; S - 42см; M - 44см; L - 46см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 905 ₴






