
Смугастий костюм із сорочкою та шортами — рожевий колір, S (є розміри)
1 260 ₴
- В наявності
- Код: 9066
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смугастий костюм із сорочкою та шортами — це стильний і комфортний комплект для літа, що поєднує легкість, практичність і сучасний дизайн.
Сорочка вільного крою має короткий рукав, опущені пройми та напівкруглий низ, що створює розслаблений силует. Вона застібається на ґудзики та доповнена накладною кишенею спереду, яка надає функціональності та стилю.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Довжина виробу, см | S - 72см; M - 72см; L - 72см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 34см; M - 35см; L - 35см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 10см; M - 11см; L - 11см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 41см; M - 42см; L - 43см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 16см; M - 17см; L — 18 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Віскоза |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 70% віскоза, 30% нейлон |
| Країна | Туреччина |
| Узор | смужка |
| Фасон | Вільний |
| Ширина по стегнах | S - 56см; М - 58см; L - 60см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 30см; M - 30см; L - 30см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 56см; М - 58см; L - 60см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴





