Потрібен готовий літній look на всі випадки життя? Додавайте до цього костюма білий топ і насолоджуйтеся результатом.
До комплекту входять плісирована спідниця міні та короткий жакет без підкладки. У спідниці краї низу прямі, застібка на блискавці з лівого боку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Довжина виробу, см | S - 44см; M - 45см; L - 46см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 42см; M - 43см; L - 43см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 35см; М - 35см; L - 35см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 8см; M - 8см; L - 8см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Лен |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 87% полиэстер 13% эластан |
| Стиль | коктейльний |
| Країна | Туреччина |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | скорочений |
| Ширина по стегнах | S - 46см; M - 48см; L - 50см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 36см; M - 38см; L - 40см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 48см; M - 50см; L - 52см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴









