
Літній костюм із сорочкою та шортами — коричневий колір, S (є розміри)
1 005 ₴
- В наявності
- Код: 24117
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літній костюм із сорочкою та шортами — це ідеальне поєднання легкості, комфорту та сучасного стилю. Комплект виготовлений із легкої тканини, прикрашеної яскравим принтом у цятки, що надає образу динаміки та настрою.
Сорочка має вільний крій і короткі рукави, що забезпечують зручність у спекотні дні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Довжина виробу, см | S - 74см; M - 74см; L - 74см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 37см; M - 37см; L - 37см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 8см; M - 8см; L - 8см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 48см; M - 48см; L - 48см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 18см; M - 18см; L — 18 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Поліестер |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 100% полиэстер |
| Країна | Туреччина |
| Узор | принт |
| Фасон | Вільний |
| Ширина по стегнах | S - 60см; M - 62см; L - 64см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 62см; M - 64см; L - 66см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 005 ₴





