
Жіночий літній костюм із шортами та жилеткою в смужку — синій колір, XL (є розміри)
897 ₴
- В наявності
- Код: 9821
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей жіночий костюм із шортами і жилетом у смужку ти можеш доповнювати базовою футболкою для створення літніх робочих образів або носити його як готовий look у трендовому вуличному стилі.
У комплекті жилет йде з підкладкою і спереду застібається на чотири ґудзики. Краї низу спереду фігурні, горловина V-подібна.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | XL |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Довжина виробу, см | S - 54см; M - 55см; L - 56см; XL - 57см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 40см; M - 40см; L - 41см; XL - 41см |
| Довжина за спинкою, см | S - 47см; M - 47см; L - 48см; XL - 48см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 8см; M - 8см; L - 9см; XL - 9см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Бульбашок |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 100% бавовни |
| Стиль | ділова/офісна |
| Країна | Туреччина |
| Узор | смужка |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стегнах | S - 56см; M - 58см; L - 60см; XL - 62см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 36см; M - 38см; L - 40см; XL - 42см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 43см; M - 45см; L - 47см; XL - 49см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 897 ₴








