Твій готовий літній look на всі випадки життя вже чекає на тебе! Цей модний костюм підійде і на кожен день, і для святкових подій.
У комплекті футболка прямого крою із суцільнокроєним рукавом. На спинці, вгорі, є невеликий розріз і застібка на ґудзичку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Зелений |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | ділова/офісна |
| Застібка | ґудзиків |
| Матеріал | Полікотон жатий |
| Фасон | прямий |
| Складання тканин | 50% кетен, 50% полиэстер |
| Розмір зображення | M |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Узор | Однотонний |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Країна | Туреччина |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 32см; M - 33см; L - 34см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 47см; M - 49см; L - 51см |
| Довжина виробу, см | S - 57см; М - 58см; L - 59см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 32см; M - 34см; L - 36см |
| Ширина по стегнах | S - 52см; M - 54см; L - 56см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴







