-60%

Жіночий костюм штанами
1 970 ₴
788 ₴
- Готово до відправки
- Код: 023128
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Створювати трендові образи з максимальним комфортом у новому сезоні тобі допоможе стильний брючний костюм з ажурного в'язання.
Футболка має прямий крій і окантовку на круглій горловині, на коротких рукавах і низом виробу. Шатани в комплекті йдуть на широкій гумці в поясі та підкладкою у формі шортиків.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Стиль | Романтичний |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Весна |
| Матеріал | Машинне в'язання |
| Фасон | прямий |
| Складання тканин | 95% хлопок, 5% лайкра |
| Розмір зображення | one size |
| Клас | Преміум-клас |
| Універсальний | Заміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Узор | ажурне в'язання |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Країна | Туреччина |
| Довжина рукава від горловини, см | 39см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | 11 см |
| Ширина рукав (на груді) | 48 см |
| Довжина виробу, см | 55см |
| Ширина по талії/перезу, см | 30см |
| Ширина по стегнах | 46см |
| Довжина за бічною шивою, см | 110см |
| Довжина за кроковим шву, см | 79см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788 ₴







