Стильний жіночий літній комбінезон
У цій літній новинці чудово все: від вільного фасону до красивих відтінків. У такому стильному комбінезоні ти точно будеш у тренді в новому сезоні.
Модель виконана з м'якої та приємної на дотик тканини.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Приємного шопінгу, нехай покупки приносять вам щастя!
З любов'ю команда Happy Style
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Застібка | Блискавка |
| Сезон | Літо |
| Міжнародний розмір | L |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | кэжуал |
| Матеріал | Полікотон |
| Фасон | Вільний |
| Складання тканин | 90% поліестер, 5% бавовна, 5% лайкра |
| Розмір зображення | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Узор | Однотонний |
| Вид мистецтва | Комбінезон |
| Країна | Туреччина |
| Ширина рукав (на груді) | S - 40см; M - 41см; L - 42см |
| Довжина виробу, см | S - 143см; M - 143см; L - 143см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 48см; M - 49см; L - 50см |
| Ширина по стегнах | S - 56см; М - 57см; L - 58см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 68см; M — 68 см; L — 68 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴


