
Жіночий спортивний комбінезон на бретелях — кремовий колір, L/XL (є розміри)
529 ₴
- В наявності
- Код: 02680
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Базові кольори та сучасний дизайн — секрет успіху жіночого спортивного комбінезона на бретелях.
Виріб притягує своєю універсальністю і практичністю. Завдяки спеціальній тканині, призначеної для пошиття спортивного одягу, відбувається ефект підтягування та підтримання м'язів у тонусі, що допомагає робити тренування комфортнішим.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Сезон | Демисезон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Бретелі |
| Колір | Кремовий |
| Стиль | спорт-шик |
| Матеріал | Стрейч |
| Фасон | приталінний |
| Складання тканин | 92% поліамід, 8% еластан |
| Розмір зображення | S/M |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Узор | рубець |
| Вид мистецтва | Комбінезон |
| Країна | Туреччина |
| Ширина рукав (на груді) | S/M - 29см; M/L - 31см; L/XL - 33см |
| Довжина виробу, см | S/M — 69 см; M/L - 70см; L/XL - 71см |
| Ширина по талії/перезу, см | S/M - 23см; M/L - 25см; L/XL - 27см |
| Ширина по стегнах | S/M - 27см; M/L - 29см; L/XL - 31см |
| Довжина за кроковим шву, см | S/M - 17см; M/L - 18см; L/XL - 19см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴




