
Жіночий спортивний комплект із шортами та футболкою — пудра-колір, M (є розміри)
1 216 ₴
- В наявності
- Код: 9295
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мега-удобный костюм с шортами и свободной укороченной футболкой идеально подойдет для прогулок, отдыха или для похода по магазинам. Его ценность в свободном фасоне, который нигде не сдавливает и дает ощущение легкости.
Широкая футболка со спущенной линией плеча и рукавами средней длины подойдет как под джинсы, так и под юбки.
Определите свой размер по размерной сетке:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Пудра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Спортивний костюм |
| Довжина виробу, см | S - 46см; M - 46см; L - 47см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 38см; M - 39см; L - 40см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 8см; M - 8см; L - 8см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 31см; M - 31см; L - 31см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 6см; M - 6см; L — 6 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 95% хлопок, 5% лайкра |
| Стиль | спорт-шик |
| Країна | Туреччина |
| Узор | принт |
| Фасон | скорочений |
| Ширина по стегнах | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 29см; M - 31см; L - 33см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 52см; M - 54см; L - 56см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 216 ₴






