Твій готовий літній look на всі випадки життя вже чекає на тебе! Цей модний костюм від LUREX підійде і на кожен день, і для святкових подій.
У комплекті укорочена блуза без рукавів із боків фіксується зав'язками. Вільні штани йдуть із кишенями, з прямим низом і на широкій гумці вгорі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Зав’ язки |
| Матеріал | Полікотон жатий |
| Фасон | прямий |
| Складання тканин | 50% кетен, 50% полиэстер |
| Розмір зображення | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Узор | Однотонний |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Країна | Туреччина |
| Ширина рукав (на груді) | S - 42см; M - 44см; L - 46см |
| Довжина виробу, см | S - 39см; M - 39см; L - 40см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 32см; M - 34см; L - 36см |
| Ширина по стегнах | S - 50см; M - 52см; L - 54см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 94sм; M - 95см; L - 96см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 66см; M - 66см; L — 66 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴







