
Комплект для фітнесу в техніці тай-дай — червоний колір, L (є розміри)
625 ₴
- В наявності
- Код: 2679
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Супер модний фітнес-костюм преміумкласу підкреслить гарну жіночу фігуру та забезпечить максимальний комфорт під час тренування.
Костюм складається із шортів і топа з чашечками. Шорти із широким поясом, високою посадкою й ефектом пуш-ап.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Червоний |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | спорт-шик |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал | Стрейч |
| Фасон | приталінний |
| Складання тканин | 60% нейлон, 30% поліестер, 10% спандекс |
| Розмір зображення | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Узор | тай-дай |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Країна | Туреччина |
| Ширина рукав (на груді) | S - 32см; M - 34см; L - 36см |
| Довжина виробу, см | S - 30см; M - 31см; L - 32см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 25см; M - 27см; L - 30см |
| Ширина по стегнах | S - 32см; M - 34см; L - 36см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 33см; M - 34см; L — 35 см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 10см; M - 11см; L - 12см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴





