Цей костюм — те, що потрібно сучасній модниці, щоб мати ефектний вигляд і водночас насолоджуватися комфортом.
До комплекту входить укорочена блуза з короткими рукавами. Краї прямого низу спереду доповнені зав'язками.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | ділова/офісна |
| Матеріал | Полікотон жатий |
| Фасон | Вільний |
| Складання тканин | 70% поліестер, 20% бавовна, 10% кетен |
| Розмір зображення | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Узор | Однотонний |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Країна | Туреччина |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 42см; M - 42см; L - 42см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 13см; M - 13см; L - 13см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 51см; M - 53см; L - 55см |
| Довжина виробу, см | S - 45см; M - 45см; L - 45см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 36см; M - 38см; L - 40см |
| Ширина по стегнах | S - 56см; М - 58см; L - 60см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 105см; M - 107см; L - 109см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 77см; M - 77см; L - 77см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872 ₴







