
Літній жіночий костюм із жакетом і шортами — блакитний колір, L (є розміри)
825 ₴
- В наявності
- Код: 9390
+380 (68) 214-31-10
- +380 (95) 949-72-87
- +380 (98) 223-65-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потрібен готовий літній look на всі випадки життя? Додавайте до цього костюма білий топ і насолоджуйтеся результатом.
До комплекту входять короткі шорти та жакет без підкладки. У шортах краї низу прямі, широкий ушивний пояс йде без гумки, а спереду застібається на два ґудзики та змійку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мистецтва | Костюм-двойка |
| Довжина виробу, см | S - 49см; M - 49см; L - 49см |
| Довжина за бічною шивою, см | S - 43см; M - 44см; L - 44см |
| Довжина за кроковим шву, см | S - 8см; M - 8см; L - 8см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 37см; M - 38см; L - 38см |
| Довжина рукава за внутрішнім шов, см | S - 12см; M - 12см; L - 12см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Бульбашок |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір зображення | S |
| Складання тканин | 95% бавовни, 5% еластан |
| Стиль | ділова/офісна |
| Країна | Туреччина |
| Узор | Однотонний |
| Фасон | з підплічниками |
| Ширина по стегнах | S - 55см; М - 57см; L - 59см |
| Ширина по талії/перезу, см | S - 34см; М - 35см; L - 36см |
| Ширина рукав (на груді) | S - 47см; M - 48см; L - 49см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴










